Contact

Contactpersonen

 

Jan Bourgeois - algemene directie en theaterprogrammering 
jan.bourgeois@zwaneberg.be, tel. 015 25 07 70
 
Veerle Boesmans - school- en familieprogrammering
veerle.boesmans@zwaneberg.be, tel. 015 46 13 51
 
Seppe Dankers - administratie avondprogrammering en promotie
seppe.dankers@zwaneberg.be, tel. 015 25 07 70
 
Bernadette De Ost - zaalverhuur
bernadette.deost@zwaneberg.be, tel. 015 46 13 59 
 
Carmen De Roo - administratie avondprogrammering en promotie 
carmen.deroo@zwaneberg.be, tel. 015 25 07 70
 
Ulrike Isenborghs - administratie schoolprogrammering en vorming en ticketadministratie
 
Debbie Jacobs - ticketadministratie en boekhouding
debbie.jacobs@zwaneberg.be, tel. 015 25 07 70
 
Jonas Meukens - programmering pop & rock en The Boxz 
jonas.meukens@zwaneberg.be, tel. 015 46 13 61
 
Manu Morris - programmering humor, dans, dagprogramma, circus/spektakel & wereldmuziek
manu.morris@zwaneberg.be, tel. 015 46 13 52
 
Jan Van Bael - hoofdtechnicus                  
techniek@zwaneberg.be, tel. 015 25 07 70
 
Mieke van der Heijden - tentoonstellingen en kunsteducatie
 
Ruth Van Tendeloo - communicatie, gemeenschapsvorming en programmering klassieke muziek  
 
Nathalie Verpoorten - hoofd administratie
 
Iris Verwerft - filmprogrammering en promotie 
iris.verwerft@zwaneberg.be, tel. 015 46 13 53